Adres:
Certyfikacja Krajowa Sp. z o.o.
ul. Bolesława Prusa 2
00-493 Warszawa
Telefon :
22 858 92 37
Odtwórz film na temat BusinessWoman Awards 2022

DOŁĄCZ DO GRONA WYJĄTKOWYCH KOBIET BIZNESU I BUDUJ SWOJĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

Program BusinessWoman Awards to wyjątkowy event, który cieszy się dużym prestiżem w świecie biznesu. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie kobiety sukcesu, które pragną promować swoje firmy i budować silną markę osobistą. Nagroda BusinessWoman Awards to potwierdzenie spełnienia najwyższych standardów w biznesie. Przedsiębiorczość jest kobietą!

O PROGRAMIE

NAGRADZAMY I PROMUJEMY KOBIECE BIZNESY!

Celem programu BusinessWoman Awards jest wyłonienie i nagrodzenie kobiet, które konsekwentnie, odważnie, skutecznie i kreatywnie budują pozycję firm na polskich rynku i wnoszą kobiecy pierwiastek do biznesu.

Laureatkom programu BusinessWoman Awards gwarantujemy aktywną promocję, która pomaga zwiększyć rozpoznawalność, stwarza nowe możliwości rozwoju i pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nasze prestiżowe eventy są okazją do budowania bezcennej sieci kontaktów i umacniania swojej marki osobistej w świecie biznesu oraz mediów.

Statuetka BusinessWoman Awards jest nie tylko zwracajacą uwagę ozdobą, ale przede wszystkim podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć biznesowych, a także motywacją do dalszego wzrostu.

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BusinessWoman Awards, dedykowanej przedsiębiorczym kobietom, które swoją działalnością zawodową wyróżniają się w świecie polskiego biznesu.

Pracując nad budowaniem Twojej marki wybierz pakiet zapewniający właśnie Tobie odbiór statuetki w Twojej firmie, zdjęcia z wręczenia, promocję w social mediach oraz publikacje wywiadu na łamach prestiżowego magazynu Tygrysy Biznesu.

Nie może Cię zabraknąć!

LAULERATKI
KORZYŚCI

Nagroda BusinessWoman Awards to unikalne wyróżnienie, ale i rzeczywiste wsparcie promocyjne dla Ciebie i Twojej firmy. Co możesz zyskać?

PRESTIŻ przynależność do elitarnego grona kobiet biznesu i udział w wyjątkowym evencie

WIZERUNEK wzmocnienie marki osobistej i wzrost rozpoznawalności

ROZWÓJ nowe możliwości rozwoju zawodowego i pozyskania partnerów biznesowych

ZAUFANIE większe zaufanie klientów, firm i instytucji finansowych

PROMOCJA aktywne wsparcie medialne i marketingowe

NAGRODA wyjątkowa statuetka i możliwość posługiwania się logo BusinessWoman Awards

OPINIE
Paulina-Woźniak
Paulina Woźniak Biznes Women
Violetta-Sołtysiak,-AMVIS
Violetta Sołtysiak AMVIS
Edyta-Dziankowska,-AVIVA
Edyta Dziankowska AVIVA
Renata-Wozba,-REEWO
Renata Wozba REEWO

"Nagroda Businesswoman Awards daje dowód temu, że warto wierzyć w swój biznes i rozwijać go z wielkim zaangażowaniem. Jestem przykładem tego, że jeśli kocha się to, co się robi, odnosi się sukcesy. Statuetka Businesswoman Awards dodaje skrzydeł i pozwala jeszcze śmielej patrzeć w przyszłość - nie tylko tą biznesową."

"Jako laureatka statuetki Businesswoman Awards 2019 zapraszam wszystkie przedsiębiorcze kobiety do udziału w tegorocznej edycji programu. Jestem ogromnie szczęśliwa i dumna, że znalazłam się w gronie niezwykłych kobiet, które tak wiele osiągnęły. Otrzymany tytuł motywuje mnie do dalszej pracy i rozwoju firmy. Businesswoman Awards to nie tylko statuetka, ale także gwarancja promocji biznesu i potwierdzenie rzetelności prowadzonej przeze mnie działalności."

"Otrzymanie statuetki Businesswoman Awards to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem dumna, że znalazłam się w gronie kobiet odnoszących sukces w biznesie. Tytuł zobowiązuje i utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrana przeze mnie droga biznesowa, dająca satysfakcję jest właściwa. Każda praca ma swój sens, zwłaszcza, gdy wykonuje się ją z pasją. Tym bardziej jest miło, gdy ktoś to dostrzega i uważa, że była potrzebna. Zachęcam do udziału w programie wszystkie Panie, które chcą się rozwijać i podążać za wytyczonym celem. Jeszcze raz wielkie dzięki!"

"Businesswoman Awards 2020 to wyjątkowe wydarzenie w Polsce, podczas którego nagradzane są nie tylko kobiety przedsiębiorcze, mające realny wpływ na rozwój poszczególne sektory polskiej gospodarki, ale również kobiety, które swoją postawą przyczyniają się do odpowiedzialności społecznej biznesu, którym się zajmują. Jako laureatka zeszłorocznej edycji Businesswoman Awards trzymam kciuki za nominowane w tym roku kobiety, za ich siłę przebicia na ścieżce zawodowej, która często nie jest łatwa i charakteryzuje się twardymi regułami ale także za ich wolę urzeczywistniania zawodowych marzeń, bez której nie osiągnęły by tak wiele."

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa!

Wyślij

ZGŁOSZENIE

KROK 01

Wyślij zgłoszenie mailem, przez formularz kontaktowy lub zadzwoń, otrzymasz pakiet informacyjny oraz regulamin

Zapoznaj się

Z WARUNKAMI

KROK 02

Zapoznaj się z warunkami Programu i odeślij wypełnione dokumenty

Weryfikacja

ZGŁOSZENIA

KROK 03

Jeśli Twoje zgłoszenie pomyślnie przejdzie weryfikacje, nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i poinformuje o wyniku

Wyróżnienie

GALA FINAŁOWA

KROK 04

Jeśli zostaniesz wyróżniony, będziesz mógł odebrać nagrodę osobiście podczas gali finałowej lub dostarczymy ją do Twojej firmy

Dział obsługi programu

Justyna Nakonieczna
j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl
+48 512 009 069
Partnerzy

Certyfikacja Krajowa Sp. z o.o.

O Nas

Od 21 lat promujemy przedsiębiorczość w Polsce. Nagradzamy najprężniejsze firmy i najlepsze marki. Napędzamy mały i średni biznes. Dołącz do grona naszych Laureatów!

© 2024 Certyfikacja Krajowa Sp. z o.o. | Polityka Prywatności | Made by EasyWeb4u